ROZKOCHAJ SIĘ W FOTOTAPETACH!

2019-01-12


Fototapeta - jeleń (3D)


Poniższe aranżacje prezentują fototapety w bardzo różnym stylu, ale mają też coś wspólnego - tworzą absolutnie niesamowite ściany, które akcentują i dodają Twojej przestrzeni niepowtarzalnego efektu.

Fototapeta - Czarno-biały tunel 3D
Podczas stylizacji salonu ważne jest, aby być w pełni świadomym przestrzeni z którą się pracuje. Wymiary ścian i wysokość sufitu odgrywają dużą rolę w sposobie postrzegania twojego pokoju. Wprowadzenie różnych warstw i tekstur do projektu może przekształcić mały pokój w bardziej przestrzenną powierzchnię lub sprawić, że duża przestrzeń stanie się mniej pusta. 

Fototapeta - Szare tło 3DFototapeta ścienna to nowe objawienie ostatnich trendów dekoracji. Jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą dodać niepowtarzalnego charakteru do swojego domu. Jest to odważny wybór, z wyraźnie zaznaczonym akcentem ale wcale nie musi być kontrowersyjny. Bez względu na metraż, dobry efekt jest do osiągnięcia na każdej przestrzeni.

Fototapeta - Abstract background 3D


Podczas gdy niektórzy kochają panorę wielkiego miasta i pragną stworzyć wrażenie loftu w dużym mieście, inni pójdą w naturę, dzieła sztuki lub abstrakcję. Wybór jest przepastny.

Fototapeta - Betonowa mapaOd narzucających się i odważnych wzorów po minimalistyczne i stylowe murale, przedstawiajcie np. mapy ścienne. Twoja przestrzeń będzie spokojna i relaksująca, a jednocześnie będzie miała zdecydowany akcent, nadając wnętrzu coś więcej niż tylko element dekoracyjny.Tagi: fototapeta,

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709