SYPIALNIA W TAPECIE

2019-05-31


Tapeta TRENDY 31964-4


Tapeta na suficie 

Niewiele jest takich miejsc jak sypialnia, w których zamykasz swoją intymność i pobudzasz wyobraźnie. Wystrój miejsca nie musi znaleźć aprobaty innych, bo nikt go nie ocenia. To znakomite miejsce na odważne projekty. Tapeta na suficie to awangardowe rozwiązanie aranżacyjne. Wcale nie musi być przytłaczające. Wybór kolorystyki i wzornictwa w pełni pozostaje zsynchronizowany z twoimi oczekiwaniami. To dobry początek nowego spojrzenia… inspiruj się 'wielkimi' sufitami.

Geometryczne tapety

Przewidywalność geometrycznych linii i kształtów, ich uporządkowanie i innowacyjność wzorów powoduje, że to jeden z najpopularniejszych kierunków wnętrzarskich. Jeśli całe pomieszczanie to stanowczo zbyt wiele, możesz pomyśleć o akcencie na jednej ścianie. Można nawet zaszaleć i podjąć się odważnej kolorystyki i wzornictwa. Jeśli ściana z akcentem znajduje się na tej stronie co zagłówki łóżka, nie będziesz skupiać całej swojej uwagi na wzorze w chwilach relaksu. Natomiast ranek będzie inspirującym początkiem.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 579807 LRustykalnie 

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 214529 LDuża kamienna lub imitująca drewno ściana dodaje tekstury i charakteru sypialni. Rustykalny akcent do pokoju to wciąż jeden z najpopularniejszych. Naturalne materiały lub ich imitacje stanowią bardzo bezpieczny design. Duże prawdopodobieństwo, że atmosfera pomieszczenia urządzonego w tym stylu będzie wpływać relaksująco. Odpowiednio dobrane dodatki nadadzą miękkości i wyrafinowania.

Tapeta TRENDY K28550-39Opcji jest wiele więcej, a pośród nich ogromne ilości wariantów. Wszystko się rozbija to żeby zdefiniować swoje potrzeby i przełożyć je na realizacje projektu. 


Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709