Blog Inne Tapety

Tapety 3D do salonu

Tapeta 3d do salonu

Tapety ścienne 3D to wyróżniająca się kolekcja tapet, stworzona po to by się wyróżniać i tworzyć niezwykłe aranżacje w prezentowanych częściach domu takich jak salon. Projekty salonów z użyciem tapet 3D, tworzą przestrzeń z pogranicza iluzji i rzeczywistości. Dają możliwość tworzenia wnętrz o wysokich walorach artystycznych z uwzględnieniem nowoczesnych trendów.

 

 

Tapeta UGEPA HEXAGONE L62501

Tapety 3D są chętnie wykorzystywane jako alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań, szczególnie dla użytkowników poszukujących wyróżniających się, ambitnych aranżacji. Spektrum wyboru jest coraz większe. Począwszy od kojarzonych z tym stylem kształtów mocno geometrycznych, przez motywy florystyczne po łudzące imitacje sztukaterii czy cegły. Francuski producent Ugepa proponuje modne wzornictwo w atrakcyjnych rozwiązaniach aranżacyjnych.

Tapeta UGEPA HEXAGONE L50501

 

Efekt trójwymiarowości można stonować poprzez zastosowanie naturalnych, barw. Wszelkie odcienie nude wyciszą bogatą aranżacje, ale jednocześnie nie wymuszą rezygnacji z ciekawych rozwiązań. Spokojne barwy będą pomostem łączącym w sobie te dwa cele.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 1KJ22619 pikowana tkanina 3d

Widać to powyżej. Pośród wielu pozycji wyróżnia się niemiecki producent tapet 3D – Trendy. Powyższa propozycja imituje pikowaną tkaninę o wyglądzie płótna. Szarości oraz matowe wykończenie wyciszają całość.

 

Tapety 3D imitują również cegłę, sztukaterię i wiele innych aranżacyjnych rozwiązań. Efekt łudząco przypomina imitowany wzór. Poniżej kolejna propozycja tego producenta.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 214512 L

Rzeźbione drewniane panele. Stylizowane na nieco muzealne wnętrze. Widoczne przetarcia i spękana wierzchnia warstwa farby w odcieniach zielonkawego przydymionego błękitu nadaje nie tylko look ale również atmosferę. Idealne do wszelkich rozwiązań w pomieszczeniach typu vintage, równie dobrze będzie się komponować w stylu Shabby Chic czy wykończeniach retro.

 

Kategoria główna: