TAPETY - ZNÓW JESTEŚMY TRENDY TEGO SEZONU

2018-12-20


Inspirowane dalekim wschodem

W tym pojęciu kryją się wzory inspirowane sztuką japońską i indyjską. Nie występują już zazwyczaj w czystej postaci. Łączy się je z bardziej klasycznymi formami i prostymi geometrycznymi kształtami, przez co nabierają bardziej uniwersalnego wyrazu.

Tapeta TRENDSETTER STUDIO AKIRA AK1205Modny motyw kwiatowy w japońskim stylu, którego wykonanie przypomina technikę barwienia tkanin zwaną shibori. Struktura powierzchni w wyglądzie i dotyku imituje tkaninę.

Rustykalnie ale współcześnie

Łączymy wspomnienia wakacji na wsi, piękno leśnej dziczy i łączymy to w spokojnych ale optymistycznych aranżacjach. Kreujemy rzeczywistość tak by mieć wokół siebie cenne chwile wytchnienia.  

Tapeta CRISTIANA MASI TENDENZA 3719Wzory niekiedy z pogranicza bajki... Wiejski urok to również lisy, zające, wiewiórki, ptaki, jagody, liście dębu, tulipany i irysy. Osobliwy rustykalny klimat. Tapeta doskonale odnajdzie się w większości pomieszczeń. Wyobraźnia granicą...


Tapeta YORK MAGNOLIA HOME 2 ME1573Nowe retro

Geometryczne wzory, takie jak szewron, honeycomb – czyli plaster miodu oraz zmyślne zygzaki są inspirowane latami pięćdziesiątymi.. Hity retro to żółcienie, pomarańcze i wszelkie musztardowe odcienie. To one odgrywają kluczową rolę w palecie kolorów.

Tapeta TRENDY expresowa dostawa 24/48h 35899-1 CWytworny minimalizm

Kamień, beton, marmur, drewno to główni przedstawiciele tego trendu. Para wzorzystych tapet z bogatym aksamitem i połyskującymi tkaninami żakardowymi. Lśniąca paleta tego trendu spodoba się miłośnikom minimalistycznego stylu. Błyszczące złote refleksy pomogą uchwycić światło i dodać głębi do projektu. 

Tapeta TRENDSETTER STUDIO RENZO RE4103Tapeta CRISTIANA MASI VIA MARGUTTA 9416

Tagi:

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709