VERSACE PODBIJA NASZE SALONY

2019-01-25


Utworzenie siostrzanej marki VERSACE HOME pozwoliło na przeniesienie unikalnych projektów na nasze salony. Podobny zabieg znany z marek Zara i Zara Home czy H&M i H&M Home. Dzięki tym pięknym, głęboko teksturowanym włoskim, winylowym tapetom wprowadzono wyrafinowany, luksusowy styl do branży designerskiej.

Wśród tapet dekoracyjnych sygnowanych przez Versace znajdziemy typowe dla tego stylu bogate i oryginalne wzornictwo ale również lekkie projekty z myślą o nowoczesnych i ponadczasowych wnętrzach.

Tapeta A.S. CREATION VERSACE 93585-1Charakterystyczny dla Versace styl i motywy widoczne we wzorach tapet

Koronnym motywem Versace jest głowa Meduzy – mityczna postać z wężami zamiast włosów. Kojarzona jest jako znak rozpoznawczy, symbolem oraz logo całego firmowego imperium. Nie ma zaskoczenia w tym, że na tapecie odzwierciedlenie swoje znajdzie jeden z głównych tematów projektantów - bogato zdobiony, neoklasycystyczny styl obfitujący w arabeski, wzory akantu oraz liczne meandry nazywane greckim kluczem. 

Tapeta A.S. CREATION VERSACE III 34901-1Powyżej ekskluzywna tapeta ścienna produkowana w niemieckiej fabryce A.S. CREATION, z kolekcji sygnowanej przez włoski dom mody VERSACE III. Piękny motyw przedstawia intrygujący kolaż dekoracyjnej, designerskiej porcelany nawiązującej wzornictwem do Etoiles de la Mer.

Różnorodność przewijająca się w teksturze w połączeniu z opalizujący połyskiem i żywą kolorystyką stanowią doskonałą kompozycję. Kolorystyka to całe spektrum nasyconych, mocnych barw od czerwieni, granatów, indygo i czerni zestawionych dla kontrastu z jasnymi odcieniami bieli, kremu i taupe. Nie mogło zabraknąć również złota, srebra oraz splendoru i to w obfitości.  

Jeśli szukamy projektu na niepowtarzalne i wytworne wnętrze wybór będzie dość oczywisty. Szeroka paleta wzorów i zestawień kolorystycznych, pomaga w wykreowaniu tak dalece indywidualnego projektu jak to tylko możliwe. Elastyczność kolekcji stara się wyjść na przeciw naszym upodobaniom i koncepcjom. Zapraszamy do odkrywania projektów Versace, jednej z najbardziej ekskluzywnych marek modowych na świecie.


Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709