Trwa aktualizacja sklepu. Niektóre strony mogą nie działać prawidłowo. Za utrudnienia przepraszamy.

Tapeta drzewa, tapety z motywem drzew

Tapeta w drzewa? Jak najbardziej jesteśmy za. Drzewa to coraz chętniej wybierany motyw na tapetach dekoracyjnych. Tego typu wzór pozwala wprowadzić do domu element przyrody, lasu, natury, a co za tym idzie stworzyć atmosferę spokoju, relaksu i wyciszenia. Drzewo to też element siły i długowieczności, dlatego dobrze nam się kojarzy i chętnie widzimy takie elementy we wnętrzach naszych domów.

Spośród setek naszych propozycji mogą Państwo wybrać tapety Lifestyle – czyli murale ścienne, które niezwykle wiernie oddają rzeczywistość. Potrafią stworzyć wrażenie widoku za oknem - pięknego lasu lub egzotycznej plaży z palmami. Tapety Lifestyle to namiastka przyrody w gąszczu miejskiego życia.

W tej kategorii znajdą Państwo tapety ścienne z motywem lasu, pojedynczych drzew lub gałęzi z liśćmi i kwiatami. W zależności od koloru, motywu i stylu tapety w drzewa będą pasować do pokoju dziecka, salonu, sypialni, a także przedpokoju.  

Wybrano 540 wzorów tapet.

Porady na temat: Tapeta drzewa, tapety z motywem drzew

Od indywidualnie zaprojektowanych fototapet po różnorodność stylów, spopularyzowanych przez masowych producentów. Wszystko stoi przed nami otworem. To z kolei powoduje, że wybór może być zarówno ekscytujący jak i przytłaczający.  

Inspirowane naturą wnętrza to kierunek zaspakajania naszej potrzeby bliskości z przyrodą. Czasami tylko wyobraźnia dzieli nas od realizacji. Do wywołania wrażenia wyrafinowanego wnętrza posłużą tapety z motywem drzewa. To pomysł na własny kawałek świata w aranżacji wnętrz.

Dążymy do kontaktu z naturą na różnych płaszczyznach. Zapraszamy ją do wnętrz. Otaczamy się pięknem i celujemy w iluzję o tajemniczym ogrodzie rodem z książki Francesa Hodgsona Burnetta. Zwięźle rzecz ujmując, idziemy w kwiaty.

Jak oswoić egzotyczne tropiki i przenieść ten modny motyw do własnego mieszkania? Pomogą w tym dekoracyjne tapety ścienne.

Tapety 3D to specjalna kategoria okładzin ściennych, która z pewnością zadowoli miłośników optycznych iluzji i trójwymiarowości na ścianach. Ten ciekawy i dynamiczny trend w aranżowaniu przestrzeni mieszkalnych zyskuje ogromną popularność i podbija światowe listy przebojów w designie. Jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych ozdób ściennych.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709