Tapety w pasy, tapety w paski na ścianę

Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 3118 wzorów tapet.

W tym dziale znajdziesz spoty wybór tapet klasycznych i tapet nowoczesnych, stonowanych i o zdecydowanych kolorach – w pasy i paski. Tapety w pasy oprócz wartości dekoracyjnej mają także wartość praktyczną. Pionowe pasy sprawiają wrażenie, że pomieszczenie jest wyższe, zaś poziome pasy optycznie poszerzają wnętrze. Będę stanowić ciekawe urozmaicenie na jednej ze ścian w pomieszczeniu.

Porady na temat: Tapety w pasy, tapety w paski na ścianę

Projektanci wnętrz przekazują nam wszelkie niezbędne wskazówki i porady dotyczące umiejętnego i stylowego dekorowania tapetami ściennymi naszych przedpokojów i korytarzy. Od stworzenia iluzji przestrzeni po odważne printy we właściwym miejscu, wszystko ma na celu pomóc nam, zrobić jak najlepsze pierwsze wrażenie. Przyjrzyjmy się kilku dekoracyjnym sekretom. 

Jak co roku, świat mody i designu stara się przewidzieć trendy, które będą wiodły prym w zbliżającym się, nowym roku. Czego możemy spodziewać się w nadchodzącym 2018 roku? Jeśli planujesz metamorfozę swojego domu i chcesz urządzić go zgodnie z obowiązującymi trendami, ten artykuł jest dla ciebie.


Motyw pionowych pasów to lubiany i zawsze modny wzór. Przewija się w wielu stylach urządzania wnętrz począwszy od klasycznej elegancji aż do nowoczesnych i designerskich aranżacji. Do jakich wnętrz pasuje i dlaczego jest tak popularny?

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

T: 0,05