Tapety 3d na ścianę

Wybierz parametry poszukiwanych tapet

Wybrano 804 wzorów tapet.

Tapety ścienne 3D to specjalna kategoria okładzin ściennych, która z pewnością zadowoli miłośników optycznych iluzji i trójwymiarowości na ścianach. Ten ciekawy i dynamiczny trend w aranżowaniu przestrzeni mieszkalnych zyskuje ogromną popularność i podbija światowe listy przebojów w designie. Jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych ozdób ściennych.

Niektórym tapety trójwymiarowe często kojarzą się z agresywną, bijącą po oczach grafiką przeniesioną wprost z filmów sience fiction. Jednak okazuje się, że wcale nie muszą to być psychodeliczne, ultranowoczesne motywy, które po godzinie patrzenia przyprawią nas o bóle i zawroty głowy. Ogromny wybór wzorów pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Efekt trójwymiarowości doskonale tonuje zastosowanie naturalnych, spokojnych barw. Dzięki nim zaciera się granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością.

Porady na temat: Tapety 3d na ścianę

Tapety w kolorze miodowym? Tak. Na ściany pomieszczeń pewnym krokiem wkracza żółć. Jest to trend, spowodowany powrotem lat 70. Co powoduje, że miodowy czy musztardowy odcień jest tak chętnie wybierany? Jak urządzić z nim swoje wnętrze?

      Potrafią zmylić każdego . Do złudzenia przypominają kamień , drewno , cegłę , beton lub tkaninę. Tapety są doskonałą alternatywą dla bardziej pracochłonnych i kosztownych rozwiązań.

     Czwarta seria kolekcji powstałej przy współpracy włoskiego producenta Emiliana Parati z jednym z czołowych światowych projektantów Roberto Cavalli. Jakość. Styl. Tradycja. Włoscy mistrzowie tworzący cudowne wnętrza.

   Tapety 3D to kompozycje z głębią, dzięki którym zaciera się granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością. Zarówno graficzne abstrakcyjne motywy jak i obrazy tworzone za pomocą fotorealizmu to doskonały pomysł na wprowadzenie do wnętrza nowoczesnego przestrzennego designu.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709

0,79