Porady na temat: Fototapety Konie

Czy chcesz nadać swojemu mieszkaniu efekt 'wow'? Zrobić niezatarte wrażenie na twoich gościach swoimi niezwykłym wyczuciem w zakresie projektowania wnętrz? Jeśli odpowiedź brzmi 'tak', to fototapeta może z pewnością w tym pomóc. Oszałamiający wygląd ścian, już w zasięgu twojego projektu, pozostaje kwestia wybrania motywu.

Czy fototapety w dzisiejszych czasach są jeszcze modne? Wielu uważa je za passe. I nic dziwnego bo zdecydowana większość fototapet proponowanych w necie to kicz, bezguście i tandeta. Co innego oryginalne murale i panele dekoracyjne.

Roberto Cavalli - projektant cieszący się światowym uznaniem, znany ze swojego zamiłowania do luksusu i przepychu. Ten utalentowany, osobliwy artysta jest znany ze swoich niezwykłych projektów ubrań, perfum, torebek, butów, zegarków aż po linię sygnowanych jego marką win. W 2012 roku Roberto Cavalli po raz pierwszy stworzył swoją własną kolekcję stylowych mebli, akcesoriów i tapet ściennych. Dziś, dzięki udanej współpracy z włoską fabryką tapet Emiliana Parati powstała już czwarta odsłona kolekcji tych najwyższej jakości tapet. Projektant nie widzi różnicy w projektowaniu sukienki czy przestrzeni mieszkalnych ponieważ w obu przypadkach natchnieniem do tworzenia pięknych rzeczy są dla niego jego własna kreatywność i filozofia życiowa.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709