Porady na temat: Fototapety Mosty

Rośliny i kwiaty są naturalnym sposobem na rozświetlenie i upiększenie otaczającego nas świata. Tapety ścienne wprowadzają rozkosz, kryjącą się za światem natury, do domowej i biurowej przestrzeni. Klasyczne tapety w odcieniach zieleni i szarości wpływa kojąco i przyczynia się do wytworzenia spokojnej atmosfery.

W zasięgu ręki mamy ogromne narzędzie do przemian aranżacyjnych wnętrz. Z dobrze dobraną tapetą można stworzyć cuda. Świadomość jak je wykorzystać to potężny as w rękawie. Pomieszczenia różną się funkcją i wykorzystaniem, zatem będą się też różnić wystrojem.

Czy fototapety w dzisiejszych czasach są jeszcze modne? Wielu uważa je za passe. I nic dziwnego bo zdecydowana większość fototapet proponowanych w necie to kicz, bezguście i tandeta. Co innego oryginalne murale i panele dekoracyjne.

Motyw pionowych pasów to lubiany i zawsze modny wzór. Przewija się w wielu stylach urządzania wnętrz począwszy od klasycznej elegancji aż do nowoczesnych i designerskich aranżacji. Do jakich wnętrz pasuje i dlaczego jest tak popularny?

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709