Fototapety 3D

Fototapety oraz tapety 3D to popularne trendy od wielu lat. Jednak co, jeśli połączylibyśmy te dwie opcje? Nowoczesne fototapety 3D to odważne rozwiązanie do salonu, sypialni, kuchni czy łazienki. Odpowiednio dobrany model sprawdzi się w absolutnie każdym pomieszczeniu. Fizelinowe fototapety trójwymiarowe zapewniają najwyższą jakość obrazu o zadziwiającej rozdzielczości.


Projektanci fototapet 3D zdają się mieć nieograniczoną wyobraźnię. W kategorii tej znajdują się okładziny prezentujące realistyczne obrazy trójwymiarowe, jak i mnóstwo modeli awangardowych. Kiedyś uważano je tylko za dodatkową ozdobę oryginalnie urządzonego wnętrza, dzisiaj fototapety trójwymiarowe stają się pełnoprawnym wyposażeniem pomieszczenia. Coraz częściej stanowią alternatywę dla klasycznej tapety, tapety 3D czy fototapety.


Porady na temat: Fototapety 3D

Czy chcesz nadać swojemu mieszkaniu efekt 'wow'? Zrobić niezatarte wrażenie na twoich gościach swoimi niezwykłym wyczuciem w zakresie projektowania wnętrz? Jeśli odpowiedź brzmi 'tak', to fototapeta może z pewnością w tym pomóc. Oszałamiający wygląd ścian, już w zasięgu twojego projektu, pozostaje kwestia wybrania motywu.

Tapety 3D do kuchni, to objawienie, na które długo czekaliśmy. Może bez pełnej świadomości, ale efekt może porywać. Kuchnie zwykle traktowane po macoszemu, w ostatnich latach awansowały w naszych projektach. Pragniemy je dopieścić i stworzyć miejsce rewolucji kuchennych, które przedstawiałoby nas bez słowa. Oto cel projektu!

Tapety ścienne 3D to wyróżniająca się kolekcja tapet, stworzona po to by się wyróżniać i tworzyć niezwykłe aranżacje w prezentowanych częściach domu takich jak salon. Projekty salonów z użyciem tapet 3D, tworzą przestrzeń z pogranicza iluzji i rzeczywistości. Dają możliwość tworzenia wnętrz o wysokich walorach artystycznych z uwzględnieniem nowoczesnych trendów.

Potrafią zmylić każdego . Do złudzenia przypominają kamień , drewno , cegłę , beton lub tkaninę. Tapety są doskonałą alternatywą dla bardziej pracochłonnych i kosztownych rozwiązań.

Tapety 3D to specjalna kategoria okładzin ściennych, która z pewnością zadowoli miłośników optycznych iluzji i trójwymiarowości na ścianach. Ten ciekawy i dynamiczny trend w aranżowaniu przestrzeni mieszkalnych zyskuje ogromną popularność i podbija światowe listy przebojów w designie. Jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych ozdób ściennych.

Fototapety 3D


Pragniesz wypić kawę na skraju molo, a może zasiąść w antycznym Panteonie? Dzisiaj możesz to zrobić...nie wychodząc z domu! Przedstawiamy fototapety 3D, które dają niemal nieograniczone możliwości dzięki nowoczesnym technologiom druku, sprawiającym, iż trudno odróżnić obraz od rzeczywistości. Podpowiadamy, jakiego rodzaju fototapety przedstawiające obraz w trójwymiarze są dziś najmodniejsze i w jakich wnętrzach sprawdzają się najlepiej.


Nowoczesne fototapety 3D

Fototapeta trójwymiarowa – to określenie samo w sobie brzmi nowocześnie. Niemniej jednak dzisiejsze tapety tego typu znacząco różnią się od pierwszych przedstawicieli gatunku. Już 30 lat temu można było umieścić na ścianie obraz w 3D, jednak stosowane wtedy fototapety cechowała niska jakość wykonania. Czasami wyglądały one wręcz kiczowato lub komicznie. Sprawiło to, że fototapety 3D nie zyskały popularności. Jednak z czasem dopracowano technologie druku, jak również zaczęto wykorzystywać wyższej jakości papier, przez co dzisiejsze ściany ozdobione obrazami 3D wyglądają zupełnie inaczej. Fototapety trójwymiarowe przeważnie wykonuje się na papierze flizelinowym, a rozdzielczość grafik sięga nawet 600 dpi. Tym samym mamy do czynienia z tapetami, które dobrze wyglądają oraz nie tracą swoich właściwości przez wiele lat.


Szeroki wybór fototapet trójwymiarowych

Dzisiaj wybór w kwestii tapet z obrazem 3D jest niemal nieograniczony. Co jest w modzie i co znajdziesz w naszej ofercie? Dokonaliśmy krótkiego przeglądu.

Niezwykłym wzięciem cieszą się ostatnimi czasy fototapety uliczki. Ponieważ ich wybór jest duży, a ilość uliczek, które można zamieścić na tapecie nieograniczona, nie musisz się martwić tym, że w Twoim salonie zawiśnie grafika, którą posiada połowa sąsiadów. Decydując się na fototapety z motywem uliczek możesz znaleźć się na deptaku, ścieżce leśnej czy też na ruchliwej drodze w centrum miasta – wybór zależy od Ciebie.

Ciekawym rozwiązaniem jest również fototapeta futurystyczna. Twój salon może stać się wnętrzem statku kosmicznego lub bliżej nieokreślonej przestrzeni trójwymiarowej. Do fototapet futurystycznych zalicza się też modele prezentujące przestrzenne obrazy geometryczne. Ponadto, znajdują się tutaj również specyficzne fototapety z motywem drogi, uliczki. Prezentują one aleje kosmiczne, drogi pośród rozmaitych figur i innych nowoczesności.

Osobną grupę stanowią fototapety trójwymiarowe z motywem sportowym. Jesteś fanem piłki nożnej? Mozę jest nim Twoje dziecko? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście dzięki odpowiedniej fototapecie w trójwymiarze znaleźli się na Stadionie Narodowym, albo...w bramce! Znajdujące się w naszej ofercie fototapety 3D „Stadion Narodowy” i „Goool” to odważne, ale niezwykle interesujące propozycje.


Gdzie naleźć miejsce dla fototapet w trójwymiarze?

Istnieje nieco błędne przekonanie, że jedyną odpowiednią lokalizacją dla fototapety trójwymiarowej jest salon. Rzeczywiście, prezentuje się tam ona zwykle świetnie, jednak tak naprawdę fototapety 3d sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Widok na trójwymiarowy Nowy Jork czy Londyn to świetna propozycja jeśli chodzi o sypialnię, natomiast w kuchni czy w łazience sprawdzą się motywy naturalne.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709