Porady na temat: Fototapety Młodzieżowe

Nowy wystrój boho to wciąż rodzaj stylu cyganerii, ale w spokojniejszej kolorystyce i o bardziej ziemistych detalach. Styl pozostaje eklektyczny, ale tym razem inspirowany konkretnym obszarem, czyli południowo-zachodnimi rejonami Ameryki, stanami Arizona, Nowy Meksyk i Kalifornia. Cechuje się dużą estetyką ale również swobodą a to wszystko w neutralnych barwach.

Akcent położony na ścianę to wielka rzecz. Wychodzi spoza ram dekoracji i staje się osobistym wyznaniem tego kim jesteś i jakie masz upodobania. Odzwierciedla twój styl i poczucie estetyki. Niestandardowe pomysły na aranżacje ścinane dają duże pole do popisu. Szeroki wybór ułatwia odnalezienie akcentu, który pomoże ci dopasować styl tapety do ciebie i twojego gustu.

Pokój pierwszoklasisty to tak naprawdę wielofunkcyjne pomieszczenie, któro powinno pełnić rolę bawialni, sypialni i pracowni. Przed rozpoczęciem roku szkolnego większość rodziców stoi przed dylematem jak niedrogo urządzić pokój dziecka, nie tracąc przy tym na atrakcyjności i funkcjonalności wnętrza. Pokój, który do tej pory był miejscem szalonych zabaw, zwariowanych pomysłów oraz przechowalnią niezliczonej ilości zabawek, od teraz musi nieco spoważnieć.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709