Porady na temat: Fototapety Młodzieżowe

Nowy wystrój boho to wciąż rodzaj stylu cyganerii, ale w spokojniejszej kolorystyce i o bardziej ziemistych detalach. Styl pozostaje eklektyczny, ale tym razem inspirowany konkretnym obszarem, czyli południowo-zachodnimi rejonami Ameryki, stanami Arizona, Nowy Meksyk i Kalifornia. Cechuje się dużą estetyką ale również swobodą a to wszystko w neutralnych barwach.

Akcent położony na ścianę to wielka rzecz. Wychodzi spoza ram dekoracji i staje się osobistym wyznaniem tego kim jesteś i jakie masz upodobania. Odzwierciedla twój styl i poczucie estetyki. Niestandardowe pomysły na aranżacje ścinane dają duże pole do popisu. Szeroki wybór ułatwia odnalezienie akcentu, który pomoże ci dopasować styl tapety do ciebie i twojego gustu.

Pokój pierwszoklasisty to tak naprawdę wielofunkcyjne pomieszczenie, któro powinno pełnić rolę bawialni, sypialni i pracowni. Przed rozpoczęciem roku szkolnego większość rodziców stoi przed dylematem jak niedrogo urządzić pokój dziecka, nie tracąc przy tym na atrakcyjności i funkcjonalności wnętrza. Pokój, który do tej pory był miejscem szalonych zabaw, zwariowanych pomysłów oraz przechowalnią niezliczonej ilości zabawek, od teraz musi nieco spoważnieć.

609 090 709