Trwa aktualizacja sklepu. Niektóre strony mogą nie działać prawidłowo. Za utrudnienia przepraszamy.

Fototapety 3D

Fototapety oraz tapety 3D to popularne trendy od wielu lat. Jednak co, jeśli połączylibyśmy te dwie opcje? Nowoczesne fototapety 3D to odważne rozwiązanie do salonu, sypialni, kuchni czy łazienki. Odpowiednio dobrany model sprawdzi się w absolutnie każdym pomieszczeniu. Fizelinowe fototapety trójwymiarowe zapewniają najwyższą jakość obrazu o zadziwiającej rozdzielczości.


Projektanci fototapet 3D zdają się mieć nieograniczoną wyobraźnię. W kategorii tej znajdują się okładziny prezentujące realistyczne obrazy trójwymiarowe, jak i mnóstwo modeli awangardowych. Kiedyś uważano je tylko za dodatkową ozdobę oryginalnie urządzonego wnętrza, dzisiaj fototapety trójwymiarowe stają się pełnoprawnym wyposażeniem pomieszczenia. Coraz częściej stanowią alternatywę dla klasycznej tapety, tapety 3D czy fototapety.


Porady na temat: Fototapety 3D

Czy chcesz nadać swojemu mieszkaniu efekt 'wow'? Zrobić niezatarte wrażenie na twoich gościach swoimi niezwykłym wyczuciem w zakresie projektowania wnętrz? Jeśli odpowiedź brzmi 'tak', to fototapeta może z pewnością w tym pomóc. Oszałamiający wygląd ścian, już w zasięgu twojego projektu, pozostaje kwestia wybrania motywu.

Tapety 3D do kuchni, to objawienie, na które długo czekaliśmy. Może bez pełnej świadomości, ale efekt może porywać. Kuchnie zwykle traktowane po macoszemu, w ostatnich latach awansowały w naszych projektach. Pragniemy je dopieścić i stworzyć miejsce rewolucji kuchennych, które przedstawiałoby nas bez słowa. Oto cel projektu!

Tapety ścienne 3D to wyróżniająca się kolekcja tapet, stworzona po to by się wyróżniać i tworzyć niezwykłe aranżacje w prezentowanych częściach domu takich jak salon. Projekty salonów z użyciem tapet 3D, tworzą przestrzeń z pogranicza iluzji i rzeczywistości. Dają możliwość tworzenia wnętrz o wysokich walorach artystycznych z uwzględnieniem nowoczesnych trendów.

Potrafią zmylić każdego . Do złudzenia przypominają kamień , drewno , cegłę , beton lub tkaninę. Tapety są doskonałą alternatywą dla bardziej pracochłonnych i kosztownych rozwiązań.

Tapety 3D to specjalna kategoria okładzin ściennych, która z pewnością zadowoli miłośników optycznych iluzji i trójwymiarowości na ścianach. Ten ciekawy i dynamiczny trend w aranżowaniu przestrzeni mieszkalnych zyskuje ogromną popularność i podbija światowe listy przebojów w designie. Jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych ozdób ściennych.

Masz pytania?

Potrzebujesz porady?

Nie wiesz co wybrać?

Zadzwoń: 609-090-709